Haber Detayı
29 Ağustos 2019 - Perşembe 15:39 Bu haber 7932 kez okundu
 
YDK'nın GCE ve IGCSE Sınavlarındaki Başarı Geleneği Değişmedi…
Yakın Doğu Kolejinin GCE ve IGCSE Sınavlarındaki 100 Başarı Geleneği Değişmedi…
EĞİTİM Haberi
YDK'nın GCE ve IGCSE Sınavlarındaki  Başarı Geleneği Değişmedi…

Yakın Doğu Kolejinin GCE ve IGCSE Sınavlarındaki 100 Başarı Geleneği Değişmedi…

 

Yakın Doğu Koleji öğrencileri 2018-2019 Öğretim yılında girdikleri GCE A-As Level ve IGCSE sınavlarında yine en yüksek not başarılarına imza atarak 100 başarıya ulaştı.

 

Yıllardır uluslararası sınavlar arasında dünyada en prestijli sınav platformları olarak bilinen Edexcel ve Cambridge International sınavlarında büyük başarılara imza atan Yakın Doğu Koleji 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri GCE ve IGCSE sınavlarında en yüksek not olan A* ve A notları ile sınav ünitelerinden tam puan alarak yüksek başarı ortalaması elde etti.

 

Hem GCE Hem IGCSE’de 100 Başarı…

 

Sınava giren 10. sınıf öğrencileri IGCSE Fen, Matematik, Sosyal Bilimler ve İngilizce sınavlarında 100 başarı sağlarken anadil olan Türkçe GCE AS, A-Level ve IGCSE sınavlarında da 95 oranla A* ve A notları alma başarısı gösterdi. 10. sınıf öğrencilerinden Ayten Çamur, IGCSE Matematik sınavından 200 üzerinde 198,  Kimya sınavından 180 üzerinden 178, Fizik sınavından 180 üzerinden 164 ve Biyoloji sınavından da 180 üzerinden 161 alarak çok büyük bir başarı gösterdi. 

 

Biyoloji, Matematik, Fen ve Sosyal Derslerde En yüksek Not ile Tam Puan…

 

 A-Level Biyoloji sınavına giren 11 öğrenci en yüksek not olarak bilinen A* ve A notlarını alırken 10 öğrenci de bu sınavın ünitelerinden 120’de 120 tam puan alarak yüksek bir başarı sağladı. A-Level Matematik sınavlarında 15 öğrenci A* ve A, A-Level Kimya sınavlarında 9 öğrenci A* ve A notlarını alırken A-Level Fizik,A-Level Ekonomi, A-Level Sosyolojive A-Level Tarihsınavlarında da A notu alma başarısı gösterildi.

 

Birden Çok Derste A* Alma Başarısı Gösterdiler…

 

Yakın Doğu Koleji 12. Sınıf öğrencilerinden Altan Osmanlı, Hasan Şekerli ve Hazal Polat    A-Level 4 dersin tümünden de A* notlarını alarak gurur kaynağı oldular. Aynı şekilde 12. sınıf öğrencilerinden Laven Mutluel, Nazemin Mendeli, Enver Osmanlı, Selin Ayfer ve Laden Tezer de A-Level ve AS Level olmak üzere 4 dersin tümünden A* ve A notu alarak büyük bir başarı sağladı.

 

KKTC’nin En iyi Derecelerini Elde Etti…

 

Yakın Doğu Koleji GCE-IGCSE sınavları sonuçları ile bu yıl yine KKTC’nin en iyi derecelerini elde ederken öğrenciler elde ettikleri başarılı sonuçlarla KKTC, Türkiye, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çeşitli üniversitelere kayıt hakkı kazandı.

 

Asım İdris: “Başarılar Gurur Verici…”

 

Yakın Doğu Koleji Müdürü Asım İdris, yabancı dilde eğitim veren bir eğitim kurumu olarak öğrencilerinin GCE ve IGCSE sınavlarında tam puan ve yüksek not alma başarısı göstermelerinden gurur duyduklarını ifade etti.

 

Yakın Doğu Kolejinin GCE ve IGCSE sınavına yıllardır katıldığını ve daha önceki yıllarda da çok iyi dereceler elde ettiğini dile getiren Okul Müdürü İdris, öğrencilerin bu sınavlara girmelerini sağlayarak, buralarda aldıkları derecelerle onlara farklı bir dünya görüşü kazandırmayı, ufuklarını genişletmeyi, uzak gibi görünen ülkeleri yakınlaştırıp bütün dünya tarafından kabul görmüş üniversitelerin kapılarını açmalarını sağlamayı amaçladıklarını söyledi. 

 

Dünya çapında en çok tanınan ve kabul gören yurt dışı üniversitelere giriş kapısı olan sınavlarda her yıl 100 başarı gösterilmesinin Yakın Doğu Koleji’nin ciddi bir eğitim kurumu olduğunun göstergesi olduğunu ifade eden İdris, eğitime verdiği önemden asla taviz vermeyen Yakın Doğu Koleji'nde öğrencilerin ingilizceyi, tarihi, coğrafyayı, matematiği, Fizik, Kimya Biyoloji ve bilimi kalıcı bir şekilde öğrendiklerini dile getirdi.

 

Kurslar Düzenleniyor…

 

Kişisel ve mesleki beceri kursu, dil gelişimi sunan bir müfredata sahip olduklarını belirten İdris, “Lise öğrencilerini akademik öğretim hayatına hazırlamakla birlikte kültürlerarası düzeyde bir üniversite hayatı yaşamalarına da olanak vermeyi ön planda tutarak öğrencinin eğitim almak istediği alanda akademik olarak güçlendirilmesini destekleyen ders ve kurslar düzenliyoruz. İngilizce eğitim müfredatı ve zorunlu yetkinlik dersleri olan Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, İngilizce ya da ikinci seçmeli bir yabancı dil dersine katılım yanında öğrencilerimize hafta sonları branşlarına göre ek kurslar düzenleyerek bilgilerini pekiştirerek geliştirmelerini sağlıyoruz. Bu sınavlarını yüksek puanlarla geçmiş bir öğrenci, tüm dünyaca o derste uzmanlaşmış olarak kabul edilirler biz de öğrencilere ihtiyacı olan en uygun dersleri seçerek, onlara en çok olanak sağlayacak aktiviteleri bularak potansiyellerini maksimuma çıkarıp bunu sağlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

NEAR EAST COLLEGE : EDEXCEL INTERNATIONAL GCE A-LEVEL RESULTS JUNE - 2019

 

 

 

 

 

 

YBI01

BIOLOGY A-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

CAGIN

BEKTAS

A*

 

 

OZNUR

TANCER

A*

 

 

LADEN

TEZER

A*

 

 

HAZAL

POLAT

A*

 

 

ALTAN

OSMANLI

A*

 

 

SELIN

AYFER

A*

 

 

HASAN

SEKERLI

A*

 

 

ENVER

OSMANLI

A*

 

 

OZGEM IPEK

OGE

A

 

 

CISE

ARBEN

A

 

 

NAZEMIN

MENDELI

A

 

 

UZAY

KOROGLU

B

 

 

MERT

OZKALOGLU

B

 

 

ECE

ECESOY

B

 

 

BERKEM

DIKENGIL

B

 

 

IMAY

SOYSAL

C

 

 

GULTEN

EMIRTANEOGLU

D

 

 

CEMALIYE

ONDEROL

D

 

 

EMETE DEREN

MUDERRISZADE

D

 

 

MELEK DOGA

MUDERRISZADE

E

 

 

 

 

 

 

YCH01

CHEMISTRY A-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

HAZAL

POLAT

A*

 

 

LAVEN NUVEYRE

MUTLUEL

A*

 

 

ALTAN

OSMANLI

A*

 

 

HASAN

SEKERLI

A*

 

 

CAGIN

BEKTAS

A

 

 

LADEN

TEZER

A

 

 

NAZEMIN

MENDELI

A

 

 

SELIN

AYFER

A

 

 

ENVER

OSMANLI

A

 

 

OZNUR

TANCER

B

 

 

OZGEM IPEK

OGE

B

 

 

CISE

ARBEN

B

 

 

ECE

ECESOY

B

 

 

ORHAN

TOKHAN

B

 

 

UZAY

KOROGLU

C

 

 

MERT

OZKALOGLU

C

 

 

CEMALIYE

ONDEROL

C

 

 

BERKEM

DIKENGIL

C

 

 

MELEK DOGA

MUDERRISZADE

C

 

 

IMAY

SOYSAL

D

 

 

GULTEN

EMIRTANEOGLU

E

 

 

 

 

 

 

YMA01

MATHEMATICS A-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

HAZAL

POLAT

A*

 

 

LAVEN NUVEYRE

MUTLUEL

A*

 

 

ALTAN

OSMANLI

A*

 

 

HASAN

SEKERLI

A*

 

 

CAGIN

BEKTAS

A

 

 

OZGEM IPEK

OGE

A

 

 

LADEN

TEZER

A

 

 

ECE

ECESOY

A

 

 

NAZEMIN

MENDELI

A

 

 

ORHAN

TOKHAN

A

 

 

SELIN

AYFER

A

 

 

ENVER

OSMANLI

A

 

 

SANEM FIKRIYE

CILDAM

A

 

 

AYSE

LORD

A

 

 

OZTEN

KIVILCIM

A

 

 

OZNUR

TANCER

B

 

 

MERT

OZKALOGLU

B

 

 

ASU

BOLAT

B

 

 

MELEK DOGA

MUDERRISZADE

B

 

 

BILGI HAKAN

AKMEN

C

 

 

SELIN LIDYA

CAKMAK

C

 

 

CISE

ARBEN

C

 

 

GULTEN

EMIRTANEOGLU

C

 

 

BERKEM

DIKENGIL

C

 

 

EMETE DEREN

MUDERRISZADE

C

 

 

UZAY

KOROGLU

D

 

 

CEMALIYE

ONDEROL

E

 

 

 

 

 

 

YPH01

PHYSICS A-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

LAVEN NUVEYRE

MUTLUEL

A

 

 

ORHAN

TOKHAN

B

 

 

SANEM FIKRIYE

CILDAM

D

 

 

EMETE DEREN

MUDERRISZADE

D

 

 

BILGI HAKAN

AKMEN

E

 

 

 

 

 

 

YEC01

ECONOMICS A-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

OZTEN

KIVILCIM

A

 

 

 

 

 

 

YHI01

HISTORY A-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

OZTEN

KIVILCIM

A

 

 

GULCE

YETISMIS

B

 

 

ASU

BOLAT

C

 

 

AYDA

CANOVA

D

 

 

ECE

CELIK

E

 

 

 

 

 

 

NEAR EAST COLLEGE : CAMBRIDGE INTERNATIONAL GCE A-LEVEL JUNE 2019 RESULTS

 

 

 

 

 

 

SUBJECT :

ART AND DESIGN

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

AYSE LORD

B

 

 

SELIN LIDYA CAKMAK

B

 

 

 

 

 

 

SUBJECT :

INFORMATION TECHNOLOGY

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

SANEM FIKRIYE CILDAM

D

 

 

 

 

 

 

SUBJECT :

LITERATURE IN ENGLISH

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

AYDA CANOVA

B

 

 

GULCE YETISMIS

D

 

 

ECE CELIK

E

 

 

 

 

 

 

SUBJECT :

SOCIOLOGY

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

AYDA CANOVA

A

 

 

GULCE YETISMIS

B

 

 

ECE CELIK

C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEAR EAST COLLEGE : EDEXCEL INTERNATIONAL GCE AS-LEVEL RESULTS JUNE - 2019

 

 

 

 

 

 

XMA01

MATHEMATICS AS-LEVEL (NEW)

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

BENSU

SUREL

A

 

 

ZEHRA

ERDEMSIZ

A

 

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

A

 

 

STEFAAN

YORUCU

A

 

 

BILGI HAKAN

AKMEN

B

 

 

DILARA

CAGA

B

 

 

MUNEVVER

KADIROGULLARI

B

 

 

LARA

OZTAY

B

 

 

SEVKET

HANCERLI

B

 

 

ASRA

POLILI

B

 

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

C

 

 

FATMA

ENGINDAL

C

 

 

BERTUG

MANAVOGLU

D

 

 

IZGI

ONAR

D

 

 

IMAY

SOYSAL

E

 

 

BERKIYE

KEYFIALA

E

 

 

TUGDEM

BERKSEL

E

 

 

 

 

 

 

XBI11

BIOLOGY AS-LEVEL (NEW)

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

BENSU

SUREL

A

 

 

DILARA

CAGA

A

 

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

A

 

 

ASRA

POLILI

B

 

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

C

 

 

FATMA

ENGINDAL

C

 

 

MUNEVVER

KADIROGULLARI

C

 

 

DILARA

KONTI

C

 

 

ZEHRA

ERDEMSIZ

D

 

 

TUGDEM

BERKSEL

E

 

 

 

 

 

 

XBI01

BIOLOGY AS-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

MERT

OZKALOGLU

B

 

 

 

 

 

 

XCH11

CHEMISTRY AS-LEVEL (NEW)

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

BENSU

SUREL

A

 

 

YAGMUR

HACIAHMETOGLU

B

 

 

NILSU DOGA

TASCIOGLU

B

 

 

LARA

OZTAY

B

 

 

FATMA

ENGINDAL

C

 

 

DILARA

CAGA

C

 

 

ZEHRA

ERDEMSIZ

C

 

 

MUNEVVER

KADIROGULLARI

C

 

 

ASRA

POLILI

C

 

 

STEFAAN

YORUCU

C

 

 

BILGIN

AYRANCIOGLU

D

 

 

SEVKET

HANCERLI

D

 

 

TUGDEM

BERKSEL

D

 

 

IZGI

ONAR

E

 

 

ILAYDA

KEREM

E

 

 

 

 

 

 

XPH11

PHYSICS AS-LEVEL (NEW)

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

STEFAAN

YORUCU

C

 

 

SEVKET

HANCERLI

D

 

 

BERTUG

MANAVOGLU

E

 

 

 

 

 

 

XPS01

PSYCHOLOGY AS-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

MARIN

FADILOGLULARI

A

 

 

DILARA

KONTI

B

 

 

ERIN SERRA

ERTEPINAR

C

 

 

TANEM

BEHZAT

E

 

 

TUTKU

OZAVCI

E

 

 

 

 

 

 

XHI01

HISTORY AS-LEVEL

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

MARIN

FADILOGLULARI

B

 

 

YAGMUR

BAYTAROGLU

B

 

 

TUTKU

OZAVCI

E

 

 

 

 

 

 

XBS11

BUSINESS AS-LEVEL (NEW)

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

LARA

OZTAY

C

 

 

 

 

 

 

NEAR EAST COLLEGE : CAMBRIDGE INTERNATIONAL GCE AS-LEVEL JUNE 2019 RESULTS

 

 

 

 

 

 

SUBJECT :

INFORMATION TECHNOLOGY

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

BERTUG MANAVOGLU

C

 

 

TOLGA OSMAN FALAY

E

 

 

 

 

 

 

SUBJECT :

LITERATURE IN ENGLISH

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

ERIN SERRA ERTEPINAR

C

 

 

TUTKU OZAVCI

D

 

 

 

 

 

 

SUBJECT :

LITERATURE IN ENGLISH

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

YAGMUR BAYTAROGLU

A

 

 

YASMIN HALIL

B

 

 

TANEM BEHZAT

E

 

 

 

 

 

 

NEAR EAST COLLEGE - OCR GCE AS & A- LEVEL RESULTS JUNE - 2019

 

 

 

 

 

 

OCR

TURKISH

 

 

Candidate Name & Surname

GRADE (AS-LEVEL)

GRADE (A-LEVEL)

 

 

ERIN SERRA ERTEPINAR

A

A*

 

 

HASAN HÜDAOĞLU

A

A*

 

 

AYLİN VİCDAN KUMYALILI

A

A*

 

 

YAĞMUR HACIAHMETOĞLU

A

A*

 

 

YAĞMUR BAYTAROĞLU

A

A*

 

 

NİLSU DOĞA TAŞCIOĞLU

A

A*

 

 

HATİCE AYDOĞAN

A

A*

 

 

SEVGİ HAVALI

A

A*

 

 

BAYKAN ALPAL

A

A*

 

 

HAYAL ÖCAL

A

A*

 

 

HAYAT ÖCAL

A

A*

 

 

SARP TAYLAN

A

A*

 

 

MÜNEVVER KADİROĞULLARI

A

A*

 

 

MARİN FADILOĞLULARI

A

A*

 

 

MİRAY TEKCAN

A

A*

 

 

ASRA POLİLİ

A

A*

 

 

İLAYDA KEREM

A

A*

 

 

ÖZTEN KIVILCIM

A

A*

 

 

ORHAN TOKHAN

A

A*

 

 

DİLARA ÇAGA

A

A*

 

 

TUTKU ÖZAVCI

A

A*

 

 

BENSU SORAL

A

A*

 

 

ŞEVKET HANÇERLİ

A

A*

 

 

ECE ECESOY

A

A*

 

 

MERYEM KAŞ

A

A*

 

 

MELEK DOĞA MÜDERRİSZADE

A

A*

 

 

AÇELYA ERLİİNOĞLU

A

A*

 

 

IZGİ ONAR

 

A

 

 

HÜSEYİN KUTRAFALI

A

A

 

 

MUSTAFA LORD

A

A

 

 

EZGİ YUMURTACIOĞLU

A

A

 

 

ŞAYAN ARIKAN

A

A

 

 

LARA ÖZTAY

A

A

 

 

SANEM FİKRİYE ÇILDAM

A

A

 

 

İMAY SOYSAL

A

A

 

 

AZRA SOYER

A

A

 

 

SELEN HOCAOĞLU

A

A

 

 

LAREN AVNİOĞLU

A

A

 

 

BURAK ALGÜL

A

A

 

 

FİSUN HOCAOĞLU

A

A

 

 

PEMBE KUZEL

A

A

 

 

FATMA ENGİNDAL

A

A

 

 

DORA GÜNER BURGUL

A

A

 

 

TUĞDEN SIDDIK

B

A

 

 

BARAN BAĞLAR

A

A

 

 

GÖZEM BEYİTOĞLULARI

A

A

 

 

BAHAR OSMANCIK

A

A

 

 

DİLEM NİCEL

A

A

 

 

DİLARA KONTİ

A

A

 

 

SELİN KARASALİH

A

A

 

 

EMETE DEREN MÜDERRİSZADE

A

A

 

 

BERKİYE KEYFİALA

A

A

 

 

PETEK ÖZTÜRK

B

B

 

 

BEKEM AYDINÖZ

B

B

 

 

BERK HANÇERLİ

A

B

 

 

 

 

 

 

NEAR EAST COLLEGE - EDEXCEL IGCSE RESULTS JUNE - 2019

 

 

 

 

 

 

4BI1

BIOLOGY

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

AYTEN

CAMUR

9

 

 

HAYAL

OCAL

9

 

 

HAYAT

OCAL

9

 

 

SAYRA

BATKAN

9

 

 

HASAN

HUDAOGLU

9

 

 

BAYKAN

ALPAL

8

 

 

DOGA

SENAN

8

 

 

MERIN

ASICIOGLU

8

 

 

MIRAY

TEKCAN

8

 

 

SAYAN

ARIKAN

8

 

 

SELEN

HOCAOGLU

8

 

 

ALEYNA

FIRTINAER

7

 

 

BIRKAN

DAVULCU

7

 

 

CAN

SAKALLI

7

 

 

DOGA

TEHDIT

7

 

 

EMAN

ZAKARIA

7

 

 

FISUN

HOCAOGLU

7

 

 

KAAN

SOKMEN

7

 

 

PERVIN

ASICI

7

 

 

RALF

REIS

7

 

 

SELIN

KARASALIH

7

 

 

BERK

CENK

6

 

 

BERKEM

GURCAN

6

 

 

MEHMET

COLI

6

 

 

PERVIN

AYRANCIOGLU

6

 

 

ALI MACIT

SOKMEN

5

 

 

EROL CAN

OZCELIK

5

 

 

KAYLA

GENCER

5

 

 

KEZBAN

KAYMAK

5

 

 

CAHIT

BOZATLI

4

 

 

BORAN FERIDUN

KELES

3

 

 

 

 

 

 

 

CHEMISTRY

 

 

 

4CH1

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

 

AYTEN

CAMUR

9

 

 

BAYKAN

ALPAL

9

 

 

HAYAL

OCAL

9

 

 

MERIN

ASICIOGLU

9

 

 

MIRAY

TEKCAN

9

 

 

SAYAN

ARIKAN

9

 

 

SAYRA

BATKAN

9

 

 

BERKEM

GURCAN

8

 

 

DOGA

TEHDIT

8

 

 

DOGA

SENAN

8

 

 

HASAN

HUDAOGLU

8

 

 

HAYAT

OCAL

8

 

 

KAAN

SOKMEN

8

 

 

PERVIN

ASICI

8

 

 

ALEYNA

FIRTINAER

7

 

 

BERK

CENK

7

 

 

BIRKAN

DAVULCU

7

 

 

FISUN

HOCAOGLU

7

 

 

MEHMET

COLI

7

 

 

PERVIN

AYRANCIOGLU

7

 

 

RALF

REIS

7

 

 

SELEN

HOCAOGLU

7

 

 

ALI MACIT

SOKMEN

6

 

 

BORAN FERIDUN

KELES

5

 

 

EMAN

ZAKARIA

5

 

 

EROL CAN

OZCELIK

5

 

 

KAYLA

GENCER

5

 

 

SELIN

KARASALIH

5

 

 

KEZBAN

KAYMAK

4

 

 

CAHIT

BOZATLI

3

 

 

CAN

SAKALLI

3

 

 

 

 

 

 

 

PHYSICS

 

 

 

4PH1

FirstName                                    Last Name

 

SubjectGrade

 

 

AYTEN

CAMUR

9

 

 

HAYAL

OCAL

9

 

 

SAYRA

BATKAN

9

 

 

SAYAN

ARIKAN

9

 

 

BAYKAN

ALPAL

8

 

 

DOGA

SENAN

8

 

 

ESIN

KOSEMIHAL

8

 

 

FISUN

HOCAOGLU

8

 

 

HASAN

HUDAOGLU

8

 

 

HAYAT

OCAL

8

 

 

KAAN

SOKMEN

8

 

 

MERIN

ASICIOGLU

8

 

 

MIRAY

TEKCAN

8

 

 

SELEN

HOCAOGLU

8

 

 

BIRKAN

DAVULCU

7

 

 

MEHMET

COLI

7

 

 

PERVIN

ASICI

7

 

 

PERVIN

AYRANCIOGLU

7

 

 

RALF

REIS

7

 

 

ALEYNA

FIRTINAER

6

 

 

BAHAR

OSMANCIK

6

 

 

BERKEM

GURCAN

6

 

 

EROL CAN

OZCELIK

6

 

 

KAYLA

GENCER

6

 

 

TUGDEN

SIDDIK

6

 

 

BARAN

ERGUN

5

 

 

BERK

CENK

5

 

 

DOGA

TEHDIT

5

 

 

ERTUG MUSTAFA

COMUNOGLU

5

 

 

HUSEYIN

KUTRAFALI

5

 

 

SELIN

KARASALIH

5

 

 

ALPAY ENIS

EROSAL

4

 

 

BORAN FERIDUN

KELES

4

 

 

EMAN

ZAKARIA

4

 

 

EMIR

SEZGIN

4

 

 

SARP

TAYLAN

4

 

 

BATUHAN SALIH

SERTUG

3

 

 

EREN

SEZGIN

3

 

 

SALIME

ATALAR

3

 

 

 

 

 

 

 

MATHEMATICS A

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

4MA1

AYTEN

CAMUR

9

 

 

HAYAL

OCAL

9

 

 

MERIN

ASICIOGLU

9

 

 

SAYAN

ARIKAN

9

 

 

SAYRA

BATKAN

9

 

 

ALEYNA

FIRTINAER

8

 

 

ARDA

OKSUZ

8

 

 

BAYKAN

ALPAL

8

 

 

BIRKAN

DAVULCU

8

 

 

DOGA

SENAN

8

 

 

EROL CAN

OZCELIK

8

 

 

FISUN

HOCAOGLU

8

 

 

GULIN

ERBILEN

8

 

 

HASAN

HUDAOGLU

8

 

 

MEHMET

COLI

8

 

 

MIRAY

TEKCAN

8

 

 

RALF

REIS

8

 

 

SELEN

HOCAOGLU

8

 

 

BARAN

ERGUN

7

 

 

BERKEM

GURCAN

7

 

 

DOGA

TEHDIT

7

 

 

ESIN

KOSEMIHAL

7

 

 

HAYAT

OCAL

7

 

 

KAAN

SOKMEN

7

 

 

PERVIN

ASICI

7

 

 

PERVIN

AYRANCIOGLU

7

 

 

PETEK

OZTURK

7

 

 

SALIME

ATALAR

7

 

 

SANER ALI

SERTUG

7

 

 

BAHAR

OSMANCIK

6

 

 

BATUHAN SALIH

SERTUG

6

 

 

BERK

CENK

6

 

 

BERKEM

DARBAZ

6

 

 

CAN

SAKALLI

6

 

 

EMIR

SEZGIN

6

 

 

ERTUG MUSTAFA

COMUNOGLU

6

 

 

ESAT KEMAL

GIYINER

6

 

 

HUSEYIN

KUTRAFALI

6

 

 

KAYLA

GENCER

6

 

 

MELIN

ESMEROGLU

6

 

 

TUGDEN

SIDDIK

6

 

 

ALI MACIT

SOKMEN

5

 

 

ALPAY ENIS

EROSAL

5

 

 

BORAN FERIDUN

KELES

5

 

 

BUGRA

BABA

5

 

 

KEZBAN

KAYMAK

5

 

 

MUAMMER

YAGCIOGLU

5

 

 

SELIN

KARASALIH

5

 

 

SENKALP

SENCAN

5

 

 

YAGMUR AYSE

GURSUN

5

 

 

ALTAY

ERDENIZCI

4

 

 

AZRA

SOYER

4

 

 

BARAN

BAGLAR

4

 

 

CAHIT

BOZATLI

4

 

 

DERIN

UNLU

4

 

 

DILEM

NICEL

4

 

 

EMAN

ZAKARIA

4

 

 

EREN

SEZGIN

4

 

 

SARP

TAYLAN

4

 

 

SEVAL HATICE

KAYIKCI

4

 

 

SULEYMAN

OZYOL

4

 

 

YAREN

SIMSEK

4

 

 

ARES ULAS

BARIS

3

 

 

AYSE

TEKDEMIR

3

 

 

LAREN

AVNIOGLU

3

 

 

RAMAN

OZKAVRA

3

 

 

SEVGI

OSMAN

3

 

 

 

 

 

 

 

TURKISH

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

4TU0

ADA

OZKUL

A*

 

 

ADASU

OGURAL

A*

 

 

ASRIN

ERHAT

A*

 

 

BEYZA HAVVA

KAYGISIZ

A*

 

 

BURCAK

OZDAG

A*

 

 

DENIZ

TOKHAN

A*

 

 

DERIN

UNLU

A*

 

 

DICLE

OZAKINCI

A*

 

 

DILA

CAVUSOGLU

A*

 

 

DILAN

YUKSEK

A*

 

 

DOGA ZEHRA

ARBEN

A*

 

 

EMINE

HALOGLU

A*

 

 

EMRE SARP

TUNCAY

A*

 

 

ESMENE DILAY

MENEKAY

A*

 

 

GULIN

ERBILEN

A*

 

 

GUNES ERAN

SANER

A*

 

 

HALIL

BETMEZOGLU

A*

 

 

HATICE

ARIFOGLU

A*

 

 

HUSEYIN ATA

CAGA

A*

 

 

HUSNU

KUNT

A*

 

 

ILAYDA PEMBE

OGUNCER

A*

 

 

ISMAIL CAN

SAGLAMER

A*

 

 

MISRA

OZOKTAS

A*

 

 

MUMTEHA

ARTUN

A*

 

 

MUSTAFA

LORD

A*

 

 

MUSTAFA

CELEBI

A*

 

 

MUSTAFA CEMAL

CEOGLU

A*

 

 

NIHAT

ADADAG

A*

 

 

POYRAZ

OKUR

A*

 

 

SARP

OZTAY

A*

 

 

SAYRA

GULMEZER

A*

 

 

SEVIL

CILENTI

A*

 

 

TUGDEN

SIDDIK

A*

 

 

ZEYNEP SERIFE

TANRIOVER

A*

 

 

CEMALIYE

DEMIREL

A

 

 

DENIZ

TOPAK

A

 

 

MEHMET

DELLALOGLU

A

 

 

SAHRA

SALCAN

A

 

 

SENER

BARIS

A

 

 

VEDAT BERKE

OZKIRAN

A

 

 

YASEMIN

BAYBORA

A

 

 

BEHZAT

SUZAL

B

 

 

BERK

GOZUTOK

B

 

 

DOGA

COBANOGLU

B

 

 

EKREM

SUMERAKA

B

 

 

KAYRA

ALEMDAR

B

 

 

NESRIN

PACA

B

 

 

HAKAN

KAYMAK

C

 

 

MEHMET SALIH

KESKINDAG

C

 

 

 

 

 

 

 

ENGLISH AS A SECOND LANG.

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

4ES1

DOGA

SENAN

9

 

 

 

 

 

 

 

FRENCH

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

4FR1

DOGA

SENAN

7

 

 

HAYAL

OCAL

7

 

 

SAYAN

ARIKAN

7

 

 

AYSE

TEKDEMIR

6

 

 

FISUN

HOCAOGLU

6

 

 

HAYAT

OCAL

6

 

 

KAAN

SOKMEN

5

 

 

EROL CAN

OZCELIK

4

 

 

SELEN

HOCAOGLU

4

 

 

 

 

 

 

 

GERMAN

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

4GN1

ARDA

OKSUZ

5

 

 

BUGRA

BABA

4

 

 

 

 

 

 

 

PSYCHOLOGY

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

1PS0

SAYRA

BATKAN

7

 

 

HASAN

HUDAOGLU

6

 

 

HAYAL

OCAL

6

 

 

MIRAY

TEKCAN

6

 

 

HAYAT

OCAL

5

 

 

BUGRA

BABA

4

 

 

FISUN

HOCAOGLU

4

 

 

SELEN

HOCAOGLU

4

 

 

SELIN

KARASALIH

4

 

 

EFSUN

OZDEMIR

3

 

 

SEVGI

OSMAN

3

 

 

 

 

 

 

 

GEOGRAPHY

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

4GE1

BUGRA

BABA

7

 

 

ARDA

OKSUZ

6

 

 

MELIN

ESMEROGLU

4

 

 

ESAT KEMAL

GIYINER

3

 

 

KEMAL

ALAS

3

 

 

SEVGI

OSMAN

3

 

 

 

 

 

 

 

ECONOMICS

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

4EC1

ARDA

OKSUZ

7

 

 

AYSE

TEKDEMIR

6

 

 

MELIN

ESMEROGLU

3

 

 

 

 

 

 

 

BUSINESS

 

 

 

 

FirstName

LastName

SubjectGrade

 

4BS1

BAYKAN

ALPAL

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEAR EAST COLLEGE : CAMBRIDGE INTERNATIONAL IGCSE JUNE 2019 RESULTS

ENGLISH AS A SECOND LANGUAGE

 

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

SUBJECT :

AYTEN CAMUR

A*

 

 

BUGRA BABA

A*

 

 

HAYAL OCAL

A*

 

 

KAAN SOKMEN

A*

 

 

ARDA OKSUZ

A

 

 

BATUHAN SALIH SERTUG

A

 

 

BERKEM GURCAN

A

 

 

DOGA SENAN

A

 

 

EMAN ZAKARIA

A

 

 

ESAT KEMAL GIYINER

A

 

 

FISUN HOCAOGLU

A

 

 

HASAN HUDAOGLU

A

 

 

KAYLA GENCER

A

 

 

KEMAL ALAS

A

 

 

MIRAY TEKCAN

A

 

 

SARP TAYLAN

A

 

 

SAYAN ARIKAN

A

 

 

SAYRA BATKAN

A

 

 

SELIN KARASALIH

A

 

 

TUGDEN SIDDIK

A

 

 

ALI MACIT SOKMEN

B

 

 

AYSE TEKDEMIR

B

 

 

BAHAR OSMANCIK

B

 

 

BARAN ERGUN

B

 

 

BIRKAN DAVULCU

B

 

 

DOGA TEHDIT

B

 

 

EMIR SEZGIN

B

 

 

EROL CAN OZCELIK

B

 

 

ERTUG MUSTAFA COMUNOGLU

B

 

 

HAYAT OCAL

B

 

 

KEZBAN KAYMAK

B

 

 

RALF REIS

B

 

 

ALEYNA HUR OZTURK

C

 

 

BAYKAN ALPAL

C

 

 

CAHIT BOZATLI

C

 

 

CANER KENAN OCANOGLU

C

 

 

DERIN UNLU

C

 

 

DILEM NICEL

C

 

 

LAREN AVNIOGLU

C

 

 

MERIN ASICIOGLU

C

 

 

PERVIN ASICI

C

 

 

PERVIN AYRANCIOGLU

C

 

 

RAMAN OZKAVRA

C

 

 

SALIME ATALAR

C

 

 

SANER ALI SERTUG

C

 

 

ALEYNA FIRTINAER

D

 

 

BERK CENK

D

 

 

EREN SEZGIN

D

 

 

SELEN HOCAOGLU

D

 

 

SEVGI OSMAN

D

 

 

TARIK SENKAYA

D

 

 

BORAN KELES

E

 

 

 

 

 

 

 

INFORMATION AND COMMUNICATION

 

 

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

SUBJECT :

DOGA SENAN

A

 

 

KAAN SOKMEN

A

 

 

ALI MACIT SOKMEN

B

 

 

BERKEM GURCAN

B

 

 

MEHMET COLI

B

 

 

CAHIT BOZATLI

C

 

 

EROL CAN OZCELIK

D

 

 

 

 

 

 

 

LITERATURE (ENGLISH)

 

 

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

SUBJECT :

ARDA OKSUZ

B

 

 

AYSE TEKDEMIR

B

 

 

BUGRA BABA

B

 

 

PEMBE ODUNCUOGLU

C

 

 

KEMAL ALAS

E

 

 

 

 

 

 

 

HISTORY

 

 

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

SUBJECT :

ARDA OKSUZ

B

 

 

AYSE TEKDEMIR

E

 

 

CANER KENAN OCANOGLU

E

 

 

KEMAL ALAS

E

 

 

ESAT KEMAL GIYINER

F

 

 

SEVGI OSMAN

F

 

 

 

 

 

 

 

ART AND DESIGN

 

 

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

SUBJECT :

BEHZAT SUZAL

B

 

 

MEHMET SALIH KESKINDAG

C

 

 

 

 

 

 

 

SOCIOLOGY

 

 

 

 

Candidate Name & Surname

Grade

 

 

SUBJECT :

AYSE TEKDEMIR

C

 

 

BUGRA BABA

D

 

 

PEMBE ODUNCUOGLU

D

 

 

YASEMIN BAYBORA

D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YDK'nın, GCE, ve, IGCSE, Sınavlarındaki, , Başarı, Geleneği, Değişmedi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı