Home Kıbrıs Çerkez: “Aşıları biz alalım, ben 100 Bin TL vermeye hazırım”

Çerkez: “Aşıları biz alalım, ben 100 Bin TL vermeye hazırım”

by Editör

İş insanı, eski Ticaret Odası Başkanı Günay Çerkez, Türkiye’den gelecek aşıları beklersek ikinci dozda Ağustos ayını bulacağımıza dikkati çekerek “aşıları kendimiz alalım” çağrısı yaptı ve bir çok işadamımız olduğunu, kendisinin 100 Bin TL vermeye hazır olduğunu ifade etti.

Türkiye’den gelen aşılar uygulanmaya devam ediyor ancak 20 Bin şeklinde gelen sevkiyatların aşılama takviminde uzun bir süre alacağı değerlendiriliyor. 

İş insanı, eski Ticaret Odası Başkanı Günay Çerkez, Türkiye’den gelecek aşıları beklersek ikinci dozda Ağustos ayını bulacağımıza dikkati çekerek “aşıları kendimiz alalım” çağrısı yaptı ve bir çok işadamımız olduğunu, kendisinin 100 Bin TL vermeye hazır olduğunu ifade etti. 

100 Bin TL vermeye hazır olduğunu katıldığı bir TV programında açıklayan Günay Çerkez, “Türkiye kendisine aşı geldikçe verecek. Bu çok uzun sürecek… Temmuz Ağustos’u bulacak ikinci dozlar. Eğri oturup doğru konuşalım. Biz alalım, satın alalım. Birçok iş adamımız var. 200 Bin aşıyı alalım. Ben 100 Bin TL koymaya hazırım…” dedi.

(kıbrıspotası)

Related Articles

Ajans Cyprus