Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 14:36 Bu haber 2768 kez okundu
 
ABD'de bir düğünde şaşkına çeviren kare!
Sosyal paylaşım platformu Redditʹte paylaşılan bir fotoğraf sosyal medyayı karıştırdı.
DÜNYA Haberi
ABD'de bir düğünde şaşkına çeviren kare!

Sosyal paylaşım platformu Redditʹte paylaşılan bir fotoğraf sosyal medyayı karıştırdı. ABDʹde gerçekleşen bir düğünde çekildiği tahmin edilen fotoğrafta bir gelin ve siyah elbiseler içindeki 5 nedimesi yan yana poz verdi.

 

Fakat fotoğraflarda nedimelerden dördünün tam da deklanşöre basıldığı sırada sırtlarını dönerek elbiselerini kalçalarına kadar sıyırarak teşhircilik yapmaları büyük tepki çekti. ʹ

 

ÇOK KALİTESİZʹ YORUMLARI YAPILDI

Sosyal medyada bazı kullanıcılar nedimelerin bu davranışının uygunsuz olduğunu söylerken bir kullanıcı, ʹBu çok korkunç bir düğün deneyimi olmalı. Çok kalitesizʹ ifadesini kullanırken bir diğer kullanıcı ise, ʹGelinin sağındaki nedimeye yazık olmuş. Arkadaşlarına eşlik etmek istememiş ki gayet de haklıʹ ifadesini kullandı.

 

TOPA TUTULDULAR

Sosyal medya kullanıcıları gelinle birlikte normal poz veren nedimeyi överken, diğer nedimeleri adeta topa tuttu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ʹBen olsam bu fotoğraf çekilirken kareden çıkardım ve bir daha onlarla görüşmezdim. Çok kötü bir durumʹ yorumunu yaptı.

 

NEDİME NEDİR?

Nedime, Batı geleneksel düğün töreninde gelinin partisinin üyeleridir. Bir nedime tipik olarak genç bir kadındır ve genellikle yakın bir arkadaş veya akrabadır. Düğün veya evlilik töreni gününde geline katılır. Geleneksel olarak, nedime, evlenebilen yaşlı evlenmemiş genç kadınlardan seçilmiştir.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ABD'de, bir, düğünde, şaşkına, çeviren, kare!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı