Haber Detayı
24 Eylül 2020 - Perşembe 14:44 Bu haber 616 kez okundu
 
Arıklı: Kıbrıs Manşet'e cevabımdır...
Arıklı “Erhan Arıklı olarak benim adaylıktan çekileceğim yönündeki iddialar, rakiplerimiz tarafından uydurulan, taraftarlarımızın motivasyonunu bozmaya yönelik asılsız iddialardır.
KIBRIS Haberi
Arıklı: Kıbrıs Manşet'e cevabımdır...

YDP Genel Başkanı Erhan Arıklı sosyal medya hesabından şahsı ve partisi hakkında çıkan iddialara cevap verdi Arıklı “Erhan Arıklı olarak benim adaylıktan çekileceğim yönündeki iddialar, rakiplerimiz tarafından uydurulan, taraftarlarımızın motivasyonunu bozmaya yönelik asılsız iddialardır. Hele bunun için birileri ile pazarlık yaptığımız iddiası ise alçakça bir iftiradır” ifadelerini kullandı.

 

İşte Arıklı’nın paylaşımı…

KIBRIS MANŞETE CEVABIMDIR;

Değerli Editör,Bugünkü Kıbrıs Manşetin başyazısında, partim ve şahsımla ilgili bazı asılsız iddia ve yorumlara yer verdiğinizi üzülerek gördüm.Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki, Erhan Arıklı olarak benim adaylıktan çekileceğim yönündeki iddialar, rakiplerimiz tarafından uydurulan, taraftarlarımızın motivasyonunu bozmaya yönelik asılsız iddialardır. Hele bunun için birileri ile pazarlık yaptığımız iddiası ise alçakça bir iftiradır.Bir kaç gün içerisinde hastalığımızı atlatıp, kampanyamıza daha güçlü bir şekilde kaldığımız yerden devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Şunu bilinki, YDP Adayı olarak ikinci turun en güçlü adayı benim ve ikinci turda rakibim olacak adayı merakla bekliyorum.YDP nin ayrımcı politika yaptığı iddiası ise sizin hayal mahsülünüz olan asılsız bir iddiadır. Bu iddia da yine rakiplerimiz tarafından bize çalınmak istenen bir karadır.

 

YDP 7500 kayıtlı üyesi ile KKTC’nin en büyük ikinci partisidir. 7500 üyenin tamamı KKTC vatandaşıdır ve üyelerimizin doğum yerleri bizi ilgilendirmemektedir. YDP güçlü bir şekilde hedefine emin adımlarla yürütmektedir. Gerek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ve gerekse hemen arkasından yapılacak genel seçimlerde alacağımız oy, bu iddiayı ortaya koyanları utandıracaktır.Özetle YDP, bu ülkenin partisidir. Bu ülkenin yönetimine taliptir. Demokrasiye saygılı olan herkes bu partiye ve bu partiye oy veren vatandaşların iradesine saygılı olmak zorundadır…

 

Saygılar

Erhan Arıklı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arıklı:, Kıbrıs, Manşet'e, cevabımdır...,
Yorumlar
Haber Yazılımı