Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 06:32 Bu haber 331 kez okundu
 
Ataoğlu: TMT’mizin 62’nci ve GKK’mızın 44’üncü kuruluş yıl dönümlerini kutluyorum
Ataoğlu: Her zorluğun altından kalkan halkımız, inanıyorum ki içinde bulunduğumuz bu zor günlerde de el birliği ile çalışarak ve dayanışmayı daha da ortaya koyarak güzel günlere kavuşacaktır.
KIBRIS Haberi
Ataoğlu: TMT’mizin 62’nci ve GKK’mızın 44’üncü kuruluş yıl dönümlerini kutluyorum

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Türk halkının  yaşadığı tüm zorluklara rağmen, onurlu mücadeleden sonra  özgür, eşitlik temelinde, güvenli ve mutlu bir yaşama kavuştuğunu  belirtti.

 

Ataoğlu, 1 Ağustos Toplumsal Direniş Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında “Her zorluğun altından kalkan halkımız, inanıyorum ki içinde bulunduğumuz bu zor günlerde de el birliği ile çalışarak ve dayanışmayı daha da ortaya koyarak güzel günlere kavuşacaktır.” ifadelerini kullandı.  

 

Toplumsal birlik ve beraberliği hiç kaybetmeden çalışmaya devam etmek gerektiğini belirten Ataoğlu, “Bu duygularla birlikte 1571’den beri süregelen zamanda onurlu mücadele veren, kahramanlarımıza sonsuz şükranlarımı sunarken, TMT’mizin 62’nci ve GKK’mızın 44’üncü kuruluş yıl dönümlerini kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ataoğlu:, TMT’mizin, 62’nci, ve, GKK’mızın, 44’üncü, kuruluş, yıl, dönümlerini, kutluyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı