Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 21:08 Bu haber 882 kez okundu
 
Büyük Facia ... Bir Aile Yok Oldu
Kaplıca - Yedikonuk arasında Tulumba mevkiinde, yüzmek için denize giren 5 kişilik aileden 3 kişi hayatını kaybetti 1 kişi kayıp ve bir diğeri ise hastaneye kaldırıldı....
POLİS Haberi
Büyük Facia ... Bir Aile Yok Oldu

Kaplıca - Yedikonuk arasında Tulumba mevkiinde, yüzmek için denize giren 5 kişilik bir aileden 3 kişi boğularak hayatlarını kaybetti1 kişi halen aranıyor 1 kişi ise hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

 

Polis basın subaylığından alınan bilgiye göre, bugün saat, 18.30 sıralarında Ramazan Katırcı (E-48), Filiz Katırcı (K-40), Merve Katırcı (K-18) denizin aşırı dalgalı oluşundan dolayı boğulmak suretiyle yaşamlarını yitirdiler.

 

Yine deniz içerisinde bulunan Barış Katırcı (E-12) vatandaşlar tarafından kurtarılarak ambulans ile hastaneye sevk edildi.

 

Aynı aileden denizde bulunan Mert Katırcı (E-13)'ya ise henüz ulaşılamamış olup arama ve kurtarma çalışmaları devam etmektedir denildi.

 

Başbakan Ersin Tatar'dan Açıklama

Yaşanan olaydan sonra açıklama yapan Başbakan Ersin Tatar, "Aynı aileden 4 kardeşimizin denizde boğularak ölmelerini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Ölenlere Allah'tan rahmet, yaslı ailelerine, sevenlerine ve halkımıza başsağlığı diliyorum. Hepimizi acıya boğan bu olay vesilesiyle vatandaşlarımızı denize girerken dikkatli davranmaya ve uyarılara kulak vermeye davet ediyorum" ifadelerini kullandı.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyük, Facia, ..., Bir, Aile, Yok, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı