Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 07:39 Bu haber 2008 kez okundu
 
Demet Akalın: Çok kötüydüm ölmeyi düşündüm..!
Demet Akalın 3 aylık karantinada yaşadıklarını anlattı: Çok kötüydüm ölmeyi düşündüm
MAGAZİN Haberi
Demet Akalın: Çok kötüydüm ölmeyi düşündüm..!

Bodrumda sahne alan Demet Akalın, 3 aylık karantina sonrası kendini izlemeye gelen izleyicilere bu 3 ayda neler yaşadığını kısaca özetledi.

 

Hayat arkadaşı Okan Kurt ve kızı Hira ile karantina boyunca birlikte olan Akalın, normalleşmenin başlamasıyla çok özlediği sahnelere geri döndü.

 

Postada yer alan habere göre geçtiğimiz gün Bodrumda sahne alan Demet Akalın, koronavirüs salgını nedeniyle evde bulunduğu sürede çok ölüm korkusu yaşadığını ifade etti.Karantinanın ilk ayında çok kötü olduğunu söyleyen Demet Akalın, ölüm korkusunu üzerinden atamadığını ve kızı Hirayı aklına getirdikçe titrediğini belirtti.

 

Sonraki günlerde kendini toparladığını ifade eden Demet Akalın, ardından da kendine geldiğini açıkladı.Şarkıcı, İlk ay çok kötüydüm. Ölmeyi düşündüm. Üzerime çöken ölüm korkusunu atamadım. Arkamda Hirayı bırakacağım aklıma geldikçe titredim.

 

Sonra toparladım, kendime geldim dedi.Demet Akalın, koronavirüs nedeniyle çalışamadığını ve bu süreçte maddi sıkıntılar yaşadığı ifade etmiş ve uzun süre magazin gündeminde kalmıştı.

Kaynak: (acunn) - acunn.com Editör:
Etiketler: Demet, Akalın:, Çok, kötüydüm, ölmeyi, düşündüm..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı