Haber Detayı
28 Haziran 2020 - Pazar 07:06 Bu haber 1340 kez okundu
 
İbrahim Tatlıses şikayetçi olduğu oğlu Ahmet Tatlı ile barıştı
İbrahim Tatlıses ʹtehdit ediliyorumʹ diyerek şikayetçi olduğu oğlu Ahmet Tatlı ile barıştı
MAGAZİN Haberi
İbrahim Tatlıses şikayetçi olduğu oğlu Ahmet Tatlı ile barıştı

Oğlu Ahmet Tatlı ile yan yana gelip soruları yanıtlayan İbrahim Tatlıses, Ahmet benim göz bebeğimdir, oğlumdur dedi ve oğlu için Aslanın da aslanıdır dedi.

 

İbrahim Tatlıses ayrıca habercilere ve programlara da ufak bir sersenişte bulunarak Adam gibi program yapın, ben ne dersem onu yapın ifadelerini kullandı.

 

İbrahim Tatlıses ayrıca kendisini iki ismin sürekli aradığını söyleyerek, diğer ünlü dostlarına ince bir sitemde bulundu. Tatlıses, Beni bir tek Sibel Can ve Hülya Avşar arar... Onun dışında kimse aramaz. İsim yok, herkes kendini biliyor... dedi.

 

Herkese ev verildi bana ev verilmedi açıklamasıyla dikkat çeken kızı Dilan ile ilgili konuşan İbrahim Tatlıses, konuya şu şekilde açıklık getirdi:

Dilanın açıklamasını gördüm. Ne diyeyim? 7 tane evladım var. Hepsi dert olmuş. Dilan, evrakları vermekte geç kaldığı için evi alamadı. O arada ben sıkıştım ve Dilana vereceğim evi sattım ama ona vermeyeceğim demedim.

 

Uzun yıllar ekrana gelen İbo Show ile ilgili de açıklama yapan İbrahim Tatlıses, İbo Şov çekersem Kanal Dye çekeceğim. Polat Yağcı ile görüştük. İlk konuk da Hülya Avşar olur, Sibel Can olur. dedi. 

Kaynak: (acunn) - acunn.com Editör:
Etiketler: İbrahim, Tatlıses, şikayetçi, olduğu, oğlu, Ahmet, Tatlı, ile, barıştı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı