Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 12:00 Bu haber 592 kez okundu
 
İçişleri Bakanı Baybars Muhtarlarla bir araya geldi
Baybars, muhtarların kentin turizm ve yüksek öğrenim sektöründe eksikliklerin giderilmesinde büyük rol oynadıklarını kaydetti.
KIBRIS Haberi
İçişleri Bakanı Baybars Muhtarlarla bir araya geldi

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars Mağusa merkez muhtarlarıyla bir araya gelerek hem onların mevcut sorunlarını dinledi hem de çeşitli konularda fikir alış verişinde bulunuldu.

Toplantıya Gazimağusa Kaymakamı Kemal Serpal da katıldı.
 
 
Toplantı öncesinde basına bir açuklamada bulunan Bakan Ayşegül Baybars, pandemi süreci dolayısıyla muhtarlarla bir süredir buluşamadığını, bugün onlarla bir araya gelip sorunlarını dinleyip görüş alış verişinde bulunmak istediğini belirtti.
 
 
Baybars muhtarların bakanlıkla birlikte hareket ederek önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini söyleyerek, muhtarların kentin turizm ve yüksek öğrenim sektöründe eksikliklerin giderilmesinde büyük rol oynadıklarını kaydetti.
 
 
Muhtarların yerel demokrasinin en iyi bekçileri olduğunu dile getiren Baybars, onların yalanılan Covid 19 sürecinde de halkın yanında olduğunu kaydetti ve bu sürecin henüz bitmiş olmadığını, tedbirli yaşamaya alışıp, alıştırmamız gerektiğine vurgu yaptı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: İçişleri, Bakanı, Baybars, Muhtarlarla, bir, araya, geldi,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı