Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 00:19 Bu haber 4027 kez okundu
 
Kılıç Timi Kıbrıs için harekete geçti...!
Savaşçı dizisi bu akşam yayınlanan 80. yeni bölümünde Kılıç Timi Kıbrıs için harekete geçti...!
MAGAZİN Haberi
Kılıç Timi Kıbrıs için harekete geçti...!

Fox'un sevilen dizisi Savaşçı 80. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları Fox'ta ekrana gelen Savaşçı'nın yeni bölümünde Markus bu defa Kıbrıs'ı hedefe alıyor.

 

Kıbrıs'ı yeniden karıştırmak isteyen Markus'un "Yarından itibaren Kıbrıs için yeni bir dönem başlatıyoruz" sözleri dikkat çekiyor. Kılıç Timi ise bu hain plana karşı harekete geçiyor. Yüzbaşı Kağan Bozok ise "Her mermiye 10 kelle istiyorum" sözleriyle timi harekete geçiriyor. İşte bu akşam yayınlanan Savaşçı 80. bölüm fragmanı ve konusu.

 

Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin, Müjde Uzman, Yeliz Akkaya ve Nazan Diper'in yer aldığı Savaşçı dizisi 4. yeni sezon 80. bölümüyle bu akşam ekrana geldi. Savaşçı yeni bölümde Kıbrıs için Kılıç Timi harekete geçiyor. Markus'un "Yarından itibaren Kıbrıs için yeni bir dönem başlatıyoruz. Biz ilk kıvılcımı atacağız ve yangının büyümesini bekleyeceğiz.  Sonra her şey 60'lardaki gibi olacak" sözleri dikkat çekiyor. Kopuz Albay ise timine "Oraya kirli elini uzatmaya çalışan herkes bilsin ki, ateşi değil cehennemin kendisini tutacak. Oraya uzanan her dili koparacaksınız" emrini veriyor.

 

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?
Karargahtan Astsubay Demir Döğer’le ilgili gelen son bilgi, Kılıç Timi’nin büyük şok yaşamasına sebep olurken, Markus, kalabalık bir terörist grupla saldırıya geçer. Ağır kuşatma altında kalan Kılıç Timi, saldırıya korkusuzca karşı koysa da, umutlar gittikçe tükenir. Ancak Yüzbaşı Kağan’ın yaptığı çılgın hamle, çatışmanın gidişatını değiştirecek ve Markus’u hiç beklemediği bir sonla karşı karşıya getirecektir.

 

Kıbrıs'ı yeniden karıştırmak isteyen Markus'un "Yarından itibaren Kıbrıs için yeni bir dönem başlatıyoruz" sözleri dikkat çekiyor. Kılıç Timinde görev alan ve kıbrıslı türk üsteğmen Fazıl Batur Gökbudak'ın anlattıkları ise duygulu anların yaşanmasına sahne oluyor...

Kanlı noel olarak bilnen ve bugün Barbarlık müzesinde tüm çıplaklığıyla anlatılan Binbaşı Nihat İlhan'ın eşi ve çocuklarının katledilişini anlatması üzerine duygu yüklü anlar yaşanıyor...Bu hain plana karşı harekete geçen Kılıç Timi Komutanı Yüzbaşı Kağan Bozok ise şehit düşen askerin arkasından"Her mermiye 10 kelle istiyorum" sözleriyle timi harekete geçiriyor.

 

                                                                                                              Üsteğmen Fazıl Batur Gökbudak

Diziden anlaşılacağı üzere Kıbrıs konusu bir kaç bölüm daha işlenecek...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıç, Timi, Kıbrıs, için, harekete, geçti...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı