Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 16:22 Bu haber 1595 kez okundu
 
Kız Arkadaşının Arabasını Sattı..
Kız arkadaşına ait aracı kullanmak için alan, kendisine ait olduğunu beyan ettiği arabayı başka bir şahsa 23 bin TL’ye satan Y.A. (E-36) tutuklandı. Olay Gazimağusa’da, geçtiğimiz haziran ayında meydana geldi.
POLİS Haberi
Kız Arkadaşının Arabasını Sattı..

İki çalışan Lefkoşa ve Gazimağusa’daki iş yerlerinde hırsızlık yaptı. İki ayrı olayda yaklaşık 440 bin TL çalınırken, çalışanlar da tutuklandı.


Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre,  M.İ. (E-44) Lefkoşa'da faaliyet gösteren “Semson Ltd” adına çeşitli işyerlerine satış yaptı.

 

2016-2019 tarihleri arasındaki satışlardan tahsil ettiği 283 bin 285 TL’yi iş yerine teslim etmeyerek çalan söz konusu kişi tutuklandı.


Öte yandan benzer bir olay da Gazimağusa’da oldu. “İnciraltı Restoran” çalışanı S.H.G. (E-25), müşterilerden tahsil ettiği yaklaşık 150 bin TL nakit parayı çaldı.

 

Gazimağusa’da faaliyet gösteren restorandaki hırsızlığın 2019 yılı içinde olduğu tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklandı.


KIZ ARKADAŞINA AİT ARACI SATAN KİŞİ TUTUKLANDI


Kız arkadaşına ait aracı kullanmak için alan, kendisine ait olduğunu beyan ettiği arabayı başka bir şahsa 23 bin TL’ye satan Y.A. (E-36) tutuklandı. Olay Gazimağusa’da, geçtiğimiz haziran ayında meydana geldi.


MARKET HIRSIZI 2 YIL SONRA TUTUKLANDI… OLAYA KARIŞAN 3 KİŞİNİN CEZAEVİNDE …BİR KİŞİ ARANIYOR


Çayönü’nde yaklaşık iki yıl önce marketten çalınan 5 bin TL’yle ilgili bir kişinin tutuklandığı, bir kişinin arandığı, hırsızlığa karışan 3 kişinin de benzer suçlardan merkezi cezaevinde hükümsüz tutuklu olarak bulunduğu açıklandı.


Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre,  01-02-10. 2017 tarihleri, 13.00-06.30 saatleri arasında, Çayönü'nde faaliyet gösteren “Murat Market”in kapı camı kırıldı ve marketten 5 bin TL nakit para çalındı.


İleri soruşturmada suçu E.A.(E-20), M.B. (E-25), C.B. (E-25), O.T. (E-21) ve İ.E.’nin (E-19) işlediği tespit edildi. E.A. tutuklandı, M.B., C.B. ve O.T.’nun  benzer suçlardan dolayı merkezi cezaevinde hükümsüz  tutuklu olarak bulunduğu, İ.E.’nin de arandığı bildirildi.


GÜVERCİNLİK’TE PARK HALİNDEKİ ARACI İZİNSİZ KULLANAN İKİ KİŞİ LARNAKA’DAN DA ARAÇ ÇALDI…2 TUTUKLU VAR…BİR KİŞİ ARANIYOR


Polisin verdiği bilgiye göre, önceki gün Güvercinlik Yol kavşağında park halinde bulunan Havva Yıldız Özdamar’a ait aracı izinsiz sürdüğü tespit edilen A.A. (E-27) ve G.D.’nın (E-23) dün de Larnaka’da faaliyet gösteren bir oto galerideki salon aracı çaldıktan sonra kanunsuz yollardan KKTC’ye geçirdiği tespit edildi. 


A.A. ve meseleyle bağlantısı olduğu tespit edilen O.Ç.(E-23) tutuklandı. G.D. aranıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kız, Arkadaşının, Arabasını, Sattı..,
Yorumlar
Haber Yazılımı