Haber Detayı
20 Eylül 2020 - Pazar 08:15 Bu haber 6468 kez okundu
 
KKTC Okçuluk Federasyonu’ndan Haberci yayın organına kınama…
KKTC Okçuluk Federasyonuna ait kullanım alanının görseli, HABERCİ yayın organı tarafından kullanılması KKTC Okçuluk Federasyonu Yönetimi ve spor camiamızı rahatsız etmiştir
SPOR Haberi
KKTC Okçuluk Federasyonu’ndan Haberci yayın organına kınama…

KKTC Okçuluk Federasyonu resmi sitelerinden yazılı açıklama yaparak, 19 Eylül 2020 tarihinde TAK Ajansı tarafından Rum basınından alınan haberin, Rum Okçuluk Federasyonu bina tesis yapımı haber içeriği ile ilgili olarak Haberci yayın organının kullandığı görsele tepki göstererek kınadı..

 

Yapılan yazılı kınamada, KKTC Okçuluk Federasyonu, 19 Eylül 2020 tarihinde TAK Ajansı tarafından Rum basınından alınan haberin, Rum Okçuluk Federasyonu bina tesis yapımı haber içeriği ile ilgili olarak Haberci yayın organının kullandığı görsele tepki göstererek kınadı.

 

Açıklamada; “KKTC Okçuluk Federasyonuna ait kullanım alanının görseli, HABERCİ yayın organı tarafından kullanılması KKTC Okçuluk Federasyonu Yönetimi ve spor camiamızı rahatsız etmiş, ülkemizde yapılan faaliyetlerimizin görselin başka kurumlar için kullanılmasının kurumumuzu zedeleyeceği kanaatine varılmıştır. Gerekli düzenlemelerin ilgili yayın organı tarafından ivedilikle yapılmasını rica ederiz.” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KKTC, Okçuluk, Federasyonu’ndan, Haberci, yayın, organına, kınama…,
Yorumlar
Haber Yazılımı