Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 11:50 Bu haber 1632 kez okundu
 
Korumaları için her ay bir ev parası harcıyor..
Kylie Jenner koruma ordusu için her ay bir ev parası harcıyor
MAGAZİN Haberi
Korumaları için her ay bir ev parası harcıyor..

Özellikle de ailenin en küçük ama son dönemde en ünlüsü haline gelen üyesi hakkında...Şu sıralar Im a Celebrity... Get Me Out of Here adlı yarışma için vahşi bir ormanda mücadele eden Caitlyn Jenner, 22 yaşındaki kızı Kylie Jennerın aylık güvenlik masraflarının 400 bin doları (yaklaşık 2 buçuk milyon TL) bulduğunu söyledi. 

 

Jenner, bunun da bir ev fiyatına denk geldiğini belirtti.Bir zamanlar ailenin annesi Kris ile evli olan ve o dönemde Bruce Jenner olarak tanınan ancak cinsiyet değiştirdikten sonra Caitlyn adını alan Jenner, kamptaki yarışmacı arkadaşlarına, kendilerini üne kavuşturan Keeping Up With The Kardashians adlı şovun nasıl ortaya çıktığını da anlattı.

 

Aile üyelerinin güvenlikleri için bir koruma ordumu tutmak ve çok para harcamak zorunda kaldıklarını söyleyen Jenner, küçük kızı Kylieyi de örnek gösterdi.

 

Yarışmacılardan Cliff Parisi, aile üyelerinin gittiği her yerde korunma ihtiyacı hissedip hissetmediğini sorunca da Her yerde. Bahse girerim, Kylie gittiği her yerde her ay 300 bin ile 400 bin dolar arasında güvenlik harcaması yapıyor. Bu büyük bir operasyon dedi.Jenner, en küçük kızının etrafından ayrılmayan koruma ordusu için her ay bu parayı harcamak zorunda olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Kylie Jennerın yanında korumaları olmadan hiçbir yere gitmediğini, evinde bile korumaların görev yaptığını anlattı.Caitlyn Jennerın sözlerine bakılırsa Kylie Jenner, güvenliği için yıllık 3, 5 milyon dolar ile 4, 8 milyon dolar arasında bir harcama yapıyor.Kurduğu Kylie Cosmetics ile 30 yaşın altında en zengin genç unvanını elde eden Kylie Jenner, şirketinin yüzde 51'ini 600 milyon dolar karşılığında satmıştı.

 

Caitlyn Jenner, kendilerini ailece kendilerini şöhrete kavuşturan Keeping Up With The Kardashians adlı TV şovunun ilham kaynağının da Sharon ve Ozzy Osbourneun benzer programının ilham verdiğini belirtti.Jenner, o dönem evli olduğu, kızları Kendall ve Kylienin annesi Kris Jenner ile Osbourneları izlerken böyle bir program yaratmaya karar verdiklerini söyledi.

 

Caitlyn Jenner Kris ve ben yatakta oturuyorduk. O sırada The Osbournes yayınlanıyordu TVde diyerek anlattı o günleri.Jenner, tek kamerayla çekilen altı bölüm olarak başlayan şovun şu anda 500ün üzerinde bölüme ulaştığını belirtti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Korumaları, için, her, ay, bir, ev, parası, harcıyor..,
Yorumlar
Haber Yazılımı