Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 11:53 Bu haber 3788 kez okundu
 
Near East Bank’tan Güzelyurt Bölgesine Kiosk Ödeme Sistemi Kolaylığı
Near East Bank, Yiğitler Köyü, Alsancak, ve Yeni Erenköy’den sonra Güzelyurt Bölgesi’ne bir ilki yaşatarak Kiosk Ödeme Sistemini kurdu.
EKONOMİ Haberi
Near East Bank’tan Güzelyurt Bölgesine Kiosk Ödeme Sistemi Kolaylığı

Başarısı kanıtlanmış sürdürülebilir büyüme stratejisi ile günden güne büyük başarılara imza atan Near East Bank, Yiğitler Köyü, Alsancak, ve Yeni Erenköy’den sonra Güzelyurt Bölgesi’ne bir ilki yaşatarak Kiosk Ödeme Sistemini kurdu.

 

Near East Bank ve Güzelyurt Belediyesi işbirliğinde Güzelyurt çarşı içerisine ve Kalkanlı Bölgesi’ne kurulan iki adet kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Güzelyurt Belediyesi’ne  ve bankalara gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan Belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından veya nakit olarak ödeme yapabilecekler. Özellikle çalışan vatandaşlara oldukça kolaylık sağlayarak, istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

 

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu ve belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabileceklerdir.

 

Başarının kalıcı değerler yaratarak mümkün olduğuna inanan Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, müşteri yapısına uygun hizmet anlayışı, teknoloji altyapısında devamlı yenilik ve müşteri memnuniyeti ekseni etrafında devamlı gelişmekte olduklarını belirtti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Near, East, Bank’tan, Güzelyurt, Bölgesine, Kiosk, Ödeme, Sistemi, Kolaylığı,
Yorumlar
Haber Yazılımı