Haber Detayı
09 Kasım 2019 - Cumartesi 08:28 Bu haber 1864 kez okundu
 
Oyuncu Müjde Ar'dan çarpıcı itiraflar...
Oyuncu Müjde Ar, filmlerdeki sevişme sahneleriyle ilgili itirafta bulundu
MAGAZİN Haberi
Oyuncu Müjde Ar'dan çarpıcı itiraflar...

Türk Sineması’nın usta ismi Müjde Ar, Brand Week Istanbul 2019’un açılış gününde onur konuğu oldu. Zorlu PSM’de gerçekleyen söyleşiye katılan Müjde Ar, Türk sineması ve rahmetli annesi Aysel Gürel ile ilgili birçok konu hakkında konuştu.

 

Yer aldığı reklam filmleri hakkında da konuşan Ar, 1984 yılında fuar kolonyası reklamında oynadım. Reklam yasaklı. Çünkü TRTnin tanımına göre yasaklanmasının sebebi bakışlarım. Reklam filminde müstehcen bakmışım. Ondan sonra bugüne kadar hiç reklam teklifi almadım. Oynadığım reklam firması battı.

 

Dediler ki millet kadını izlemekten ürünü görmüyor. Ürünün önüne geçiyor. diyerek samimi itiraflarda bulundu.

 

SEVİŞME SAHNELERİNDE NE OLUYOR?

65 yaşındaki usta oyuncu Müjde Ar sevişme sahneleri hakkındaki açıklamalarıyla dikkat çekti.Filmler o zaman siyah beyazdı. Bir şey dikkatimi çekti. Kadın ve erkek sinemada el ele tutuşuyor, koşuyorlar. Bölüm bölüm rüzgarda saçlar uçuşuyor. Ondan sonra bir yakınlaşma oluyor.

 

Erkek, kadını gayet yumuşak yere yatırıyor çimenlerin üzerine. Kamera o an yaklaşıyor üstünden öpüşürlerken kamera kayıyor ve kadının eli çimenleri yoluyor. Ne oluyor acaba ya diyordum.

 

Bir de şey vardı, kırmızı gül düşerdi çimenlerin üzerine. Böyle bir şey! Anlayamadım tabi o yaşta. Daha cinsellikle ilgili merak işte çocuk nasıl olunuyor. Sonra anladım ben, dedim ki ben bu çimenleri koparmayacağım filmlerimde neyse o olacak.

 

Hep şey sorulur Sevişme sahnelerinde ne oluyor?

Hiçbir şey olmuyor. Çünkü öyle durumlar oluyor ki. Ben mesela çok ünlü aktör arkadaşlarımla filme başladık, küstük, bitene kadar küstük... Bırak aşık olmayı.

Yani neticede egoları yüksek olan oyuncular bir iş için bir araya geliyorlar. Gözünü kapatınca öpüşürken ne hissediyorsun? diye soruyorlar. Banane! Allahın köftesi gibi gelir, ne hissedeceğim.

Kaynak: (acunn) - acunn.com Editör:
Etiketler: Oyuncu, Müjde, Ar'dan, çarpıcı, itiraflar...,
Yorumlar
Haber Yazılımı