Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 00:10 Bu haber 1710 kez okundu
 
Spor camiasından ˮBarış Pınarı Harekatıˮna destek
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor kulüpleri başta olmak üzere spor camiasından Barış Pınarı operasyonuna destek geldi
TÜRKİYE Haberi
Spor camiasından ˮBarış Pınarı Harekatıˮna destek

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor kulüpleri başta olmak üzere spor camiasından, Türkiyeʹnin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan ˮBarış Pınarı Harekatıˮna destek geldi.

 

TFFʹnin sosyal medya hesabından yayımlanan mesajda, ˮTürk Silahlı Kuvvetlerimize, vatanımızın güvenliğini sağlamak, terör tehdidini bertaraf etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek için başlattığı Barış Pınarı Harekatıʹnda muvaffakiyetler dileriz. Kalbimiz ve dualarımız kahraman Mehmetçiklerimizle. 

 

#TürkMilletiOrdusununYanında.ˮ ifadelerine yer verildi.

TBF adına Başkan Hidayet Türkoğlu da sosyal medya hesabında Barış Pınarı Harekatıʹna destek vererek, ˮÜlkemize yönelik terör tehdidini ortadan kaldırmak için başlatılan Barış Pınarı Harekatıʹnda görev alan kahraman Mehmetçiklerimize muvaffakiyetler dilerim. Dualarımız sizinle.ˮ mesajını paylaştı.

 

TVFʹnin sosyal medya hesabında şu mesaja yer verildi:ˮ

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ülkemize yönelik terör tehdidini bertaraf etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek için başlattığı Barış Pınarı Harekatıʹnda muvaffakiyetler dileriz. Dualarımız ve kalplerimiz Mehmetçiklerimizle.

 

ˮFutbolda ˮDört Büyüklerˮ olarak adlandırılan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor da mesajlarıyla Barış Pınarı Harekatıʹnı destekledi.Bu kulüplerin yanı sıra Süper Lig ve alt liglerden birçok kulüp ve çok sayıda spor federasyonu paylaştıkları mesajlarla Barış Pınarı Harekatıʹna destek verdi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Spor, camiasından, ˮBarış, Pınarı, Harekatıˮna, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı