Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 08:07 Bu haber 1183 kez okundu
 
Survivor 2020 yarışmalar sırasında çok olaylar olacak..!
Survivor 2020ʹden elenen isimden açıklama: O yarışmacının hamlesi yüzünden Burak elendi! Kışkırtma sürer
MAGAZİN Haberi
Survivor 2020 yarışmalar sırasında çok olaylar olacak..!

Gerek yarışmacılar gerekse takımlar arasında yaşanan gerginlikler, konsey heyecanı, eleme derken zorlu bir haftanın geride kaldığı Survivor 2020’de yaşananları değerlendirmeye devam ediyoruz.

 

Yarışmaya veda eden isimlerle yaptığımız söyleşilerde bu kez Gönüllüler takımında yarışırken elenen Makbule Karabudak’a sözü verdik.

 

‘ETKİ ALTINA ALDI, YANLIŞ KARARDI’

İlk olarak son eleme konseyinde elenen Burak Yurdugör’e değinen Makbule’ye göre Burak, takım arkadaşı Evrim Keklik’in hamlesi nedeniyle elendi. Burak’ın potansiyeli olmasına rağmen beklentileri bir türlü karşılayamadığını söyleyen Makbule, “Burak’ın ismini Barış söylemiş olabilir. Ama ona bu aklı veren Evrim’di.

 

Evrim, Barış’a kendisine karışamayacağını ama Burak’ın adını söyleyeceğini umduğunu belirterek etki altına aldı. Ancak Gönüllüler takımı için yine yanlış bir eksilme oldu maalesef.

 

‘HER ADIMI STRATEJİ’

Evrim’in her adımının strateji olduğunu vurgulayan Makbule, “Gidenleri o planlıyor gibi. SMS’te güçlü gördüklerinin yanında yer alarak, gitmesini istediği kişiyi güçlü gördüğü kişilere işliyor. Eleme Konseyi öncesi izlediğimiz gibi. Şimdi sıra Gizem’de. Onu zayıf görüyor ve gitmesini istiyor. Gizem’in performansı kötü gerçi. Ancak konseyde akıllara gelmemesinin sebeplerinden biri Nisa ve Cemal Can’la yakın olması. Bir diğer sebep de, adada sorunlu gördükleri kişileri öncelikli olarak göndermek istemeleri. Yunus Emre gibi…

 

“GERİ PLANA DÜŞMEKTEN KORKUYOR”

Makbule için Yunus Emre heyecanlı ve sert bir çocuk, ani parlamaları var. Performans anlamında da takıma çok şey katmadı. Ancak SMS’te ön sıralarda yer aldığı için Yasin’in radarına girdiğini söyleyen Makbule, “Yunus Emre’nin üstüne SMS’te güçlü olan Barış’da geldi takıma ve Yasin geri plana düşmekten korktu.

 

İlk 2’ye giremeyince de sinirlendi onlara karşı.”Öte yandan Barış’ın Gönüllüler takımına katılmasının bir fırsat olduğunu anlatan Makbule, “Barış, Ünlüler takımında baskı altındaydı, dışlanmıştı, mutlu değildi. Ünlüler takımındaki Mert baskısı Barış’ın dışlanmasına neden olmuştu. Çünkü Mert inanılmaz algı yönetimi yapıyor ve herkesi yönetiyor, Barış hariç! Barış, Mert’e karşı çıkan ve düşündüğünü söyleyen tek kişi olduğu için Mert tarafından takımdan dışlandı. Onu sindirerek saf dışı bırakmaya çalıştılar ama Gönüllüler takımına geçmesiyle tüm planları suya düştü.

 

“ERKEKLERİN PERFORMANSI İYİ DEĞİL”

“Gönüllüler takımındaki erkek yarışmacıların performansı son dönemde kötü. Barış’ın gelişi bu anlamda onlara katkı sağlar. Nitekim çok iyi bir yarışmacı. Ancak erkekleri içten içe memnun etmiyor bu durum. Çünkü dengeler değişecek, arka planda kalacaklar. Tabii Cemal Can’I tenzih ediyorum. Çünkü o böyle şeyleri umursamaz. Şunu görüyorum; yarışmalar sırasında çok olaylar olacak. Ki Sercan ve Mert bunu gösterdi. Kışkırtmalar çok olacak. Çok daha renkli bir Survivor bizi bekliyor.”

acunn.com

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Survivor, 2020, yarışmalar, sırasında, çok, olaylar, olacak..!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı