Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 17:45 Bu haber 2098 kez okundu
 
Sydney Havalimanıʹnda tepki çeken uyarı
Sydney Havalimanıʹnda dekolteli kadına tepki çeken uyarı: Burası striptiz kulübü değil
DÜNYA Haberi
Sydney Havalimanıʹnda tepki çeken uyarı

Avustralyaʹnın Sydney Havalimanıʹnda Jetstar Havayolları ile 3 Kasımʹda Melbourneʹe yapacağı uçuş için bekleyen 33 yaşındaki Serah Nathan, önce bir görevli tarafından oturuşu nedeniyle uyarıldı.

 

Ardından güvenlik görevlisi kadının yanına gelip uygunsuz giyinmekle suçlayıp, ʹİç hatlar terminali striptiz kulübü gibi işlemiyor.ʹ dedi.

 

ʹÇOCUKLAR İZLİYORʹ TEPKİSİ

Uzun mesafe ilişkisi yaşadığı sevgilisinin dizine oturan ve havadan sudan şeylerden konuştuklarını söyleyen Nathan, kendisine yaklaşan kadın görevlinin ʹAyrı bir koltuğa oturun, çocuklar izliyor. İç hatlar terminalini striptiz kulübü gibi işletmiyorumʹ dediğini aktardı.

 

Etrafta hiç çocuk olmadığını söyleyen Nathan, uyarı karşısında afalladıklarını belirtti.

 

GİYİMİ UYGUNSUZ BULUNDU

Nathanʹın aktardığına göre görevli, birkaç dakika sonra Jetstar ekibinin sorumlusuyla birlikte dönerek, başka yerde oturması gerektiğini tekrarladığı ve ʹErkek arkadaşınızın üzerine oturarak buradaki ailelere saygısızlık yapıyorsunuzʹ dedi.

 

Daha da ileri giden görevli, ʹBu şekilde giyinmiş bir halde uçağa binebileceğinizden de şüpheliyim ama her koşulda bu çıkış kapısında oturamazsınızʹ ifadelerini kullandı.

 

Altında bir eşofman ve göbeği açık tişört bulunan Nathan, kendi fotoğrafıyla birlikte yaşadıklarını Twitterʹdan paylaştı.

Kaynak: (Haberler) - Haberler Editör:
Etiketler: Sydney, Havalimanıʹnda, tepki, çeken, uyarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı