Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 16:22 Bu haber 1275 kez okundu
 
Tuğçe Kazazʹdan Donald Trumpʹa; Küstah herif!
MAGAZİN Haberi
Tuğçe Kazazʹdan Donald Trumpʹa; Küstah herif!

ABD Başkanı Donald Trump, Türkiyeʹnin Suriyeʹnin kuzeyinde planladığı olası operasyona ilişkin Twitterʹdan ʹTürkiye ekonomisini mahvedip yok edeceğim.ʹ diye tehdit etmişti. Türkiyeʹnin sınırları aşması halinde de ekonomik yaptırım uygulayacağını açıklamıştı. Trumpʹın bu sözlerin ardından manken Tuğçe Kazazʹdan tepki gecikmedi.

 

ʹKİM KİMİ ÇÖKERTECEK GÖSTERECEKLERʹ

Son zamanlarda yaptığı sivri çıkışlarla sık sık gündeme gelen Tuğçe Kazaz, Donald Trumpʹın tepki çeken paylaşımından sonra attığı tweette şunları söyledi: ʹKüstah herif! Eşsiz bilgeliğine tüküreyim. Değil ekonomimiz yiyecek kuru ekmeğimiz dahi kalmasa hem içerideki kölelerinizi hem de dışarıdaki köpeklerinizi temizleyene kadar durmayacağız. Ekonomiye de gelince, size öyle bir plan hazırlanıyor ki kim kimi çökertecek zaman gösterecek.ʹ

 

TUĞÇE KAZAZ KİMDİR?

26 Ağustos 1982ʹde Balıkesir Edremitʹte doğan Tuğçe Kazaz, Miss Turkey 2001 birincisidir. 1.83 metre boya sahiptir. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümüʹnde öğrenim gördü. 2001 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında birincilik elde etti. 2003 yılında Kampüsistan isimli gençlik dizisinde rol aldı. 2005 yılında George Seitaridis ile evlenerek Yunanistanʹa gitti. Nikahtan önce Rum Ortodoks dinine geçerek Maria Seitaridis adını aldı. Üç yıl süren bu evliliğin ardından Türkiyeʹye ve Müslümanlığa döndü.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Tuğçe, Kazazʹdan, Donald, Trumpʹa;, Küstah, herif!,
Yorumlar
Haber Yazılımı