Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 16:22 Bu haber 1480 kez okundu
 
Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı
Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatına ʹsavaşa hayırʹ diyerek desteklemediğini açıkladı.
MAGAZİN Haberi
Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatına ʹsavaşa hayırʹ diyerek desteklemediğini açıkladı. Bu paylaşımıyla tepki çeken Salkım, savaş konusunda bir astsubay ile tartıştı ve ʹKlavye delikanlısıʹ diyerek engelledi.

 

ʹSONUNA KADAR SAVAŞA HAYIRʹ

Son yıllarda yaptığı sivri çıkışlarla sürekli gündeme gelen Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatı kapsamında Twitter hesabından attığı tweette ʹBıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim.ʹ dedi.

 

ʹHAYIR DİYORSUN DA ORAYI GİDİP GÖRDÜN MÜ?ʹ

Salkımʹın bu paylaşımına cevap veren bir kişi, ʹSavaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii.ʹ ifadelerini yazdı.

 

ʹSEN EVİNDE UYURKEN, BEN ORADAN YENİ GELDİMʹ 

Sivri dilli Salkım, gelen yoruma sinirlenerek ʹSen gittin herhalde ben teröristlere değil, savaşa hayır dedim.ʹ yanıtını verdi. Aynı takipçi, ʹEvet gittim, oradaki insanların halini gördüm. Sen evinde rahat uyurken, ben oradan yeni geldim.ʹ dedi.

 

TEPKİ GÖSTERİP ENGELLEDİ

Sosyal medya kullanıcısının yorumu üzerine iyice sinirlenen Salkım,ʹHadi lan oradan klavye delikanlısı.ʹ diyerek kişiyi engelledi.

 

TARTIŞTIĞI KİŞİ ASTSUBAY ÇIKTI

Yaşanan bu tartışma sonrası Salkımʹa cevap veren kişinin, sınırda görevli bir astsubay olduğu ortaya çıktı. Astsubayın sınır bölgesinde çocuklarla yer aldığı fotoğraf ise başka Twitter kullanıcıları tarafından, Yeşim Salkımʹa gönderildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Yeşim, Salkım,, kendisine, cevap, veren, astsubaya, sert, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı