Home Kıbrıs İŞAD: “Acil seçim hükümeti istiyoruz”

İŞAD: “Acil seçim hükümeti istiyoruz”

by Editör

İŞAD Yönetim Kurulu Başkanı Enver Mamülcü, “Acilen seçim hükümeti istiyoruz. Hiçbir açılım ve ekonomik akla sahip bir insanı mecliste görmüyoruz. Yeni insanların yeni kafaların oraya gelmesi önemlidir… Yüzde 10 barajı da önemsiyoruz. Bu istikrar için önemli” diye konuştu.

Ekonomik sıkıntıların bulunduğu dönemde iş insanlarının veya yatırımcıların önemine dikkati çeken İŞAD Yönetim Kurulu Başkanı Enver Mamülcü, üç günlük gelişlerin karantinasız olması sayesinde pek çok sorunun aşılabildiğini söyledi.

Katıldığı TV programında konuşan Enver Mamülcü şöyle dedi;

“Bu konuda, üç gün kumarcılara açtılar deniyor. Buraya gelecek olan, Türkiye’den iş hacmini geliştirecek mal-mülk gidiş gelişleri gibi pek çok şey var. Bunlar bu 3 günlük karantinasız çift PCR’lı sistemle yürüyebilmiş oluyor. Bu gibi açılımları olumlu görüyoruz. Tam açılımın su anda mümkün olmayacağı ortada… Avrupa, Türkiye pik noktada… Güney malum…” dedi.

İŞAD Yönetim Kurulu Başkanı Enver Mamülcü, “Acilen seçim hükümeti istiyoruz. Hiçbir açılım ve ekonomik akla sahip bir insanı mecliste görmüyoruz. Yeni insanların yeni kafaların oraya gelmesi önemlidir… Yüzde 10 barajı da önemsiyoruz. Bu istikrar için önemli” diye de ekledi.

Kaynak: Kıbrıspostası

Related Articles

Ajans Cyprus