Home Kıbrıs İskele Belediye Başkanı Sadıkoğlu’nun Öğretmenler Günü Mesajı…

İskele Belediye Başkanı Sadıkoğlu’nun Öğretmenler Günü Mesajı…

by Editör

 İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu mesaj yayımlayarak Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Sadıkoğlu, mesajında, öğretmenlerin en yüce ve kutsal görevi yerine getirdiğini belirterek, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hayatlarını kaybeden tüm öğretmenlere Allah’tan rahmet, emekliye ayrılan öğretmenlere sağlıklı bir ömür diledi, görevinin başındaki öğretmenlere ise şükranlarını sundu. 

Sadıkoğlu,  mesajında, “Doğduğumuz ilk andan itibaren öğrenerek devam eden yaşam sürecimizde, hayatımızın her döneminde, kıymetli öğretmenlerimiz, hiç bitmeyen sabır, azim ve şefkatle yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı, gençlerimizi yetiştiriyor, bununla da kalmayıp en yüce ve kutsal görevi yerine getiriyorlar.” ifadelerini kullandı.

Öğretmenlerin kıymetlerinin bilincinde olduklarını kaydeden Sadıkoğlu, “Sizlerin daha  kaliteli, daha modern ve çağdaş ortamlarda eğitim vermeniz için İskele Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı.

Sadıkoğlu, İskele Belediyesi’nin her yıl Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenler için  düzenlediği yemeğin bu yıl pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyecek olmasından duyduğu üzüntüyü de dile getirdi.

Related Articles

Ajans Cyprus