Home Kıbrıs Karantina hemşirelerinden sevgi mesajı

Karantina hemşirelerinden sevgi mesajı

by Editör

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde pandemi hemşiresi olarak görev yapan Oğuz Köse, sosyal medya üzerinden sevgililer günü nedeniyle mesaj yayınlandı.

Oğuz Köse’nin sosyal medya paylaşımı şu şekilde:

Sabah 06:27 17 saatlik bir nobet daha bitiyor

Sevgiye Her zaman İNANMIŞIMDIR Sevginin İLAÇ olduğuna sevginin ŞİFA olduğunu düşünmüşümdür.

Benim mesleğimin HEMŞİRELİK MESLEĞİNİN özü “İNSANI SEVMEKTEN” geçer, İNSANI SEVMIYORSAN BU MESLEGI ASLA YAPAMAZSSINIZ, BAŞARAMAZSIN…

bu “Sevgi”liler gününde siz de SEVİN ama UZAKTAN, Bedenleriniz değil RUHLARINIZ kucaklaşsın, Sevgi sözcükleri ile elleriniz değil güzel sözlerle kalpleriniz kavuşsun, BU SEVGI GÜNÜNDE, GÜNÜNÜ BIR FOTOĞRAF KARESI İLE BİR GÜZEL SÖZ İLE BIR SICAK GÜLÜMSEME ILE UZAKTAN kutlayın ki Sevdiklerimizle birlikte sağlıklı günlere kavuşmamız için, Halk dilinde Tedavisi olmayan hastalıkların En Büyük Şifası “SEVGİ” olduğu söylenir, Hz. MEVLANA’nin sözlerinde de yer aldığı gibi, “Sevgi şifadır, sevgi güçtür, Sevgi; değişimin mührüdür.”

Dunya “Sevgi”liler gününde biz de diğer özel günlerde oldugu gibi severek ve gurur duyarak yaptığımız GÖREVLERİMİZİN BAŞINDAYIZ .

Bu sabah günün anlamına yakışır şekilde insanlığa olan sevgimizi ifade edip hastalarımızın yüzlerinde küçük bir tebessüm birakabilmek için böyle bir şey yaptık 🙏 onların yüzlerine ufak bir tebessüm bıraktık.

Umarim en erken zamanda hastalarımız tedavilerini bitirip sağlıklı bir şekilde sevdiklerine kavşur. En erken zamanda Covid 19 kabusuda biter ve biz sağlık çalışanları da böyle özel günlerde sevdikleri ile birlikte daha çok vakit geçirme imkanı buluruz. Saygılarımla… SEVGİYLE KALIN Oguz KOSE

Related Articles

Ajans Cyprus