Home Kıbrıs Kemal Saraçoğlu Vakfı Yılbaşı Umut Kartlarını Satışa Sundu

Kemal Saraçoğlu Vakfı Yılbaşı Umut Kartlarını Satışa Sundu

by Editör

Kemal Saraçoğlu Vakfı, yeni yıla özel iki farklı boyutta “Yılbaşı Umut Kartları” satışa sundu.

Vakıftan yapılan yazılı açıklamada, iki farklı boyutta tasarlanan kartların büyük boyu 25 TL, küçük boyu ise 5 TL’den satılacak. Büyük boy kartlar Eda Enver Eczanesi ve nesdersan.com online alışveriş sitesinden, küçük boy kartlara ise Arden Living ve Caramel’den temin edilebilecek.

Vakıftan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’nın kurulduğu günden itibaren kanser sürecindeki çocuk ve ailelerine destek vermek için yaptığı maddi-manevi tüm faaliyetleri halktan gelen bağışlarla sürdürebilmekte olduğu kaydedildi. 

Her yıl en az bir yeni ürünü satışa sunarak gelir elde etmeyi amaçlayan vakfın, geçen yıllarda, yılbaşı öncesi özel tasarımlı bez çantalar, kupa bardaklar, termoslar, maskeler, A5 boyutunda defterler ve kurdele uçlu bileziklerini satışa sunduğu ve satışın devam ettiği belirtildi.  

Vakfın satışa sunduğu tüm ürünlerle ile ilgili daha fazla bilgi için +90 (392) 227 0616-17 ve +90 (542) 850 8700 numaralı telefonlardan ve vakfın sosyal medya hesaplarından vakıf yetkililerine ulaşabileceği veya Atatürk Caddesi, No: 20 Lefkoşa Mahkemeler karşısında bulunan vakıf binasından temin edilebileceği belirtildi. 

Related Articles

Ajans Cyprus