Home Kıbrıs Oktar: “Eşimi yoğun bakıma götürmek zorunda kaldılar”

Oktar: “Eşimi yoğun bakıma götürmek zorunda kaldılar”

by EditörEşi ile birlikte Covid19’a yakalanan ve tedavi gören Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi çalışanı Kemal Eşref Oktar yaşadıklarını paylaştı. 

Oktar, vatandaşlara seslenerek “Eğlence merkezlerine gitmezseniz ölmezsiniz , mesafeyi,maskeyi ve hijyeni uygularsanız bir şey kaybetmezseniz” uyarısında bulundu.

İşte Oktar’ın paylaşım:

“Covit 19 teşhisi ile karantina servisine eşim ile birlikte yatırıldığımızın bu gün 5. Günü ilk üç gün Ayak parmaklarımdan tutunda tüm kaslarımızda dayak yemiş gibi ağrılarımız vardı. Kuru veya sulu öksürük boğazımızda yakarak bizi zorluyordu , Ani sıcaklıklarımızın çıktığı veya üşüdüğümüzü hissediyorduk , içtiğimiz su bile acımtırak geliyordu, Ben 56 yaşında ve diyabet hastası bir insanım inanın diyabetle mücadele etmek bu illetle mücadele etmekten çok daha kolaymış, bu gün eşimi yanımdan alıp çünkü eşimin solunumu maalesef açılmıyordu, Eminim erken zamanda yanıma getirecekler çünkü bu birimde hizmet veren Hemşirelerimiz, Hekimlerimiz ve Tüm sağlık çalışanları üstün bir gayret ile çalışmaktadırlar bu yüzden eminim diyorum, Bu yazdıklarımı okuyan herkese sesleniyorum Eğlence merkezlerine gitmezseniz ölmezsiniz , mesafeyi,maskeyi ve hijyeni uygularsanız bir şey kaybetmezseniz Yok eğer bildiğinizi okuyacaksanız yazdıklarıma hazırlıklı olun taktir sizlerin”.

HABER KIBRIS


Related Articles

Ajans Cyprus