Home Kıbrıs Polis Mensupları Derneği’nden anlamlı yardım

Polis Mensupları Derneği’nden anlamlı yardım

by Editör

Kıbrıs Türk Polis Mensupları Derneği, ülkemizde öğrenci olarak bulunan Afrika kökenli vatandaşlara temel gıda ürünlerinden oluşan paketler hazırlayıp teslim etti.

Kıbrıs Türk Polis Mensupları Derneği Başkanı Yusuf Zeki Turan yaptığı açıklamada, “Kıbrıs Türk Polis Mensupları Derneği yönetim kurulu ve kadın üyelerimiz olarak ülkemizin geçtiği bu zor şartlarda ufak dahi olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bize” ifadelerine yer verdi.

İşte o açıklama:

“KIBRIS TÜRK POLİS MENSUPLARI DERNEĞİ olarak her 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde dernek üyemiz olan kadın polis mensuplarına çiçek gönderirdik. Bu sene yaşanan pandemi nedeni ile bayan üyelerimizden gelen istek doğrultusunda yönetim kurulu üyelerimizin kendi aralarında topladıkları miktar ile ülkemizde öğrenci olarak bulunan Afrika kökenli yurttaşlarımıza temel gıda ürünlerinden oluşan paketler hazırlanıp teslim edilmiştir.

Kıbrıs Türk Polis Mensupları Derneği yönetim kurulu ve kadın üyelerimiz olarak ülkemizin geçtiği bu zor şartlarda ufak dahi olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bize”

Related Articles

Ajans Cyprus